Art & Kulturë

Night Ride – Merrni biçikletat dhe dilni…

Te Merkurave ne mbremje rruget jane tonat. Merrni bicikleten lajmeroni gjith te njohurit dhe takohemi tek sheshi Skenderbej per te pershkuar cdo jave nga nje itenerar te ndryshem me biciklete.
Kete jave pikenisja eshte sheshi Skenderbej, ne oren 09:30 PM mblidhet i gjith grupi bejme nje diskutim te shkurter ku secili mund te jape mendim dhe sugjeroje dicka per nismen.
Itenerari kete jave do jete:
-Sheshi Skenderbe(NIsja)
– Pallati me Shigjeta
-Unaza e madhe
-Liqeni Artificial(Pushim)
– Sheshi Skenderbej(Mberritja)

Mos harroni te merrni me vete sa me shume ndricues, bokse per muzike dhe ndonje birre ose snack per te konsumuar gjate pushimit tek liqeni.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).