Art & Kulturë

Muzikë live për të nisur fundjavën këndshëm

Pier Noshi, Stiv Mello dhe Julian Gjoni do të performojnë live repertorin e tyre tek Bla Bla Public Bar këtë të premte.

Këngë të lehta, shqiptare, të huaja dhe ritmike janë vetëm disa prej hiteve që do të keni mundësi të dëgjoni në mbrëmjen e 6 prillit.

Mos e humbni këtë treshe, të cilët do t’ju kënaqin me tingujt e muzikës live, për ta startuar fundjavën sa më bukur! Prej orës 21:00!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).