Kinoklubi frankofon: “Një jetë” – Gi dë Mopasan

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“Një jetë” nga Stéphane Brizé
E enjte 15 mars 2018 ora 17:30 në Kinema Imperial-Agimi

Një dramë e realizuar nga Stéphane Brizé në vitin 2016 bazuar në veprën “Një jetë” të Gi dë Mopasan, 1:59min, në frëngjisht me titra në shqip. Shfaqja e filmit realizohet nga Aleanca Franceze e Tiranës dhe Instituti Francez.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Vendos një përgjigje

Ju lutemi të vendosni komentin tuaj !
Ju lutemi të vendosni emrin tuaj