Art & Kulturë

Kineasti dhe Shkrimtari Dhimitër Anagnosti prezanton librin “Ulliri, pema e dhimbjes”

Botimet Toena organizojnë pasditen e sotme një takim për prezantimin e librit :Ulliri, Pema e Dhimbjes” nga Dhimitër Anagnosti.

Në këtë promovim do të marrë pjesë edhe aktorja Roza Anagnosti.

Takimi do të zhvillohet sot në orën 19:00 tek Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).