Art & Kulturë

Këtë fundjavë në skenën e Teatrit Kombëtar ngjiten po ata, mashtruesit

Të enjte,të premte,të shtunë e të diel,në sallën e Teatrit Kombëtar,ngjiten po ata, mashtruesit, me “Mashtrimi”. Autor Anthony Shaffer e regji Artan Imami. Skenografia Genc Shkodrani Interpretojnë Artan Imami,Indrit Çobani,Carolyn Murphy e Endrin Pastore.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).