Art & Kulturë

Këngëtarja e famshme do performojë sonte në The Voice Kids

Këngëtarja e famshme Elvana Gjata do të jetë e ftuar në skenën e ‘The Voice Kids’, për të performuar Live hitet e saj, në natën Finale të këtij spektakli.

Pak më parë ajo publikoi bashkëpunimin më interesant dhe të veçantë me reperin e njohur amerikan, Ty Dolla Sign, duke e cilësuar ‘Off Guard’ hitin e kësaj vere.

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut të rritur, por edhe të fëmijëve të cilët edhe në ‘The Voice Kids’ kanë kënduar këngët e saj.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).