Art & Kulturë

Jeta e natës fillon që prej të mërkurës në kryeqytet me një të ftuar mjaft special

E kush ka thënë që vetëm fundjava është bërë për të festuar deri në orët e para të mëngjesit?

Cinco Cavalli Tirana i nis mbrëmjet e saj live që të mërkurën, më 4 prill, me një super këngëtar që do të performojë për të gjithë ata që janë pjesë e kësaj nate.

Bëhet fjalë për Lumi B, reperin nga Kosova, i cili do të vijë posaçërisht në Tiranë për të dhuruar një super performancë me disa prej hiteve të tij më të njohura.

Image may contain: 1 person, beard and text

Ky event organizohet nga Ministry of Events dhe Cinco Cavalli Tirana. Mos e humbisni, ora 23:59, ditën e nesërme!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).