Art & Kulturë

Ja pse u nda çifti i famshëm!

Dje dy akotrët e famshëm Channing Tatum dhe Jenna Deëan njoftuan me anë të një deklarate në rrjetet sociale se do t’i japin fund martesës së tyre pas 9 vitesh së bashku.

Sot mësohet se arsyeja e ndarjes është karriera e suksesshme e Tatum, vëmendja që ka nga vajzat në industri dhe problemet me alkoolin.

Channing vazhdon të ketë një karrierë të suksesshme si në ditën e parë kur Jenna ra në dashuri me të në setin e xhirimeve. Ajo ndihet inferiore ndaj tij dhe duket se gjatë gjithë kohës i duhet të luftojë për pak vëmendje dhe për të kaluar kohë me të.

Goxha arsye!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).