Art & Kulturë

“Fundjavë në Park” me IntoAlbania

Një event i muzikës elektronike në mjedis të hapur, përgjatë gjithë fundjavës! “Fundjavë në Park” sjell një eksperiencë të thjeshtë dhe një ndjesi minimaliste; artistet e muzikës elektronike në qytet, bar veror; brunch dhe piknik në natyrë; hapësira relaksi dhe kanotazh në liqen.

‘Fundjava në Park’ është një format muzikor i të mbledhurit së bashku në mjedise të jashtme si dhe pika e takimit e Tiranës gjatë fundjavës.

DJ Line Up:

Addisha
Amer Doux
Chrissv
ELECTROON Iren Xhaferi
GER KACERJA Tdalshin Tomthat
NAAM VAN
OLSI (Radioblog Tirana)
The Funky Villainz
Uj Pa Gaz
Yll Megi

Kur?
E Premte, e Shtune, e Diel – 6, 7, 8 Shtator 2019

12:00 – 00:00.

Ku?
Liqeni Artificial i Tiranës, prane Fushave te Tenisit.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).