Art & Kulturë

Fëmijë, të shtunë dhe të dielë shkoni te Teatri i Kukullave/ Ja shfaqja që do jepet

Në Teatrin e Kukullave të shtunën dhe të dielën vjen shfaqja “Vallja e pinguinëve”.

“Këtë fundjavë do të ndajmë së bashku magjinë që shfaqja ‘Vallja e Pinguineve” ofron për ju fëmijë të dashur. Ju ftojmë që të bashkoheni me ne këtë fundjavë në skenën e Teatrit të Kukullave !

Shfaqja : “Vallja e Pinguineve “

15 Qershor , E Shtune Ora 10 : 30 ,11 : 30
16 Qershor , E Diele , Ora 10 : 30 , 11 : 30

Biletat mund t’i prenotoni ne numrin e celularit
‭069 454 2280‬ (09:00-14:00)”, thuhet në njoftimin e Teatrit të Kukullave.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).