Art & Kulturë

Emeli Sande sonte në Tiranë

Sonte më 29 nëntor sheshi Skënderbej në Tiranë, do të vërshohet nga artistët të cilët do të këndojnë në “Natën e Bardhë”.

Tashmë janë zbuluar emrat që do të performojnë në këtë koncert tradicional, ku përveç Alban Ramosaj dhe Kamela Islamaj në “Natën e Bardhë” do të performojë edhe këngëtarja e njohur Emeli Sande.

 Koncerti mbahet sonte në sheshin Skënderbej në Tiranë dhe është falas për të gjithë.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).