Art & Kulturë

Dua Lipa vjen me kengë të re

Dua Lipa njofton se së shpejti do të sjellë për publikun këngën me të re. E titulluar “Don’t Start Now”, ose “Mos fillo tani”, kenga duket se i dedikohet një historie dashurie që ka përfunduar, por më shumë se teksti, ajo që të lë pa fjalë eshtë Dua.

Këngëtarja shqiptare duket se do të nisë një epokë të re, pas një pauze në rrjetet sociale dhe pas ndryshimit të ngjyrës së flokëve. “Don’t Start Now” nuk ka një datë të saktë se kur do të dalë, por fansat mezi po e presin, sic shkruajnë në komentet në rrjetet sociale.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).