Art & Kulturë

Drejt Pezes mbi Dy Rrota

Ne kuader te Javes se Mobilitetit Europian, e cila nis kete te shtune dhe vazhdon deri ne 22 shtator, do te organizohen shume aktivitete te ndryshme nder te cilat edhe biketours.
Keshtu qe le ta nisim kete organizim me nje pedalim drejt Pezes, ku edhe festa na pret.
Aktiviste e vullnetare kudo qe te jeni le te mblidhemi tek Pallati i Kongreseve ne oren 9 te mengjesit dhe nje eksperience e kendshme na pret serish. Mund te merrni me vete ushqime dhe pije sipas deshires suaj dhe cdo pyetje, ide apo sugjerim qe mund te keni jeni te lire ta shprehni

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).