Art & Kulturë

Destinacione në Tiranë për t’u vizituar me biçikletë

Ecovolis Biketour Prezanton disa nga momentet ku kanë përshkruar me bicikletë Tiranën.
Aksionet kur kanë mbjellë fidanë. Aventurat me dyrrotakun në shi dhe baltë. Miqësitë e reja të krijuara. Momente të paharruara dhe sfida.
1 -Perse duhet te pedalojme?
2-Sa e rrezikshme eshte te pedalosh ne Tirane?
3-Benefitet qe sjell pedalimi ?
4-Te eksplorosh Tiranen me biciklete?
Keto dhe shume pyetje te tjera do ju prezantohen ne nje aktivitet qe EcovolisBiketour Organizon ne Urban Park Don Bosko. /Laprake/

Nese je nje person qe je aventurier dhe dashuron natyren ,ke pasion bicikleten ,te pelqen te besh pedalime te gjata ?
Behu pjese e #Exploringwithgysi
Njihu me 133 destinacionet dhe pikat me atraktive ne qytetin tone te Tiranes dhe njihu me mundesite qe ofrojme per tu bere pjese e udhetimeve tona ne Natyre me biciklete ?
Kur ??? Se di vendin ?? Ne cfare ore ?? Sa ore zgjat ??
Travel to Discover Tirana
Takimi : Te Enjten ora 17 :00 Tek pallati i Kongreseve Marrim bicikletat free dhe ikim te gjithe se bashku drejt Urban park .
info + 355 685675269
Fto nje shok dhe nje shoqe #Muzike #Prezantim #Vere #Shoqeri te #Mire
Suprize per te gjithe pjesmarresit !!!

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).