Art & Kulturë

Colour Day Festival Albania 2020 do të jetë fantastik

Colour Day Festival 2019 ishte fantastik, i mbushur me energji positive dhe super vibes!

Sidoqoftë, Colour Day Festival 2020 do të jetë po aq epik sa s’jua pret mendja!

Më 23 Maj Sheshi Nënë Tereza do të tejmbushet nga njerëz të ngjyrosur me të gjitha ngjyrat, gati për të kënduar, kërcyer dhe tu argëtuar me gëzimin që të falin ngjyrat. Kështu që ruani datën 23 Maj sepse do të keni eksperiencën e një dite të pa harrueshme!

Kur
23 Maj 2020

Ku
Sheshi Nënë Tereza, Tiranë, Shqipëri

Çfarë do të ndodhë aty
-Pika shitje të ngjyrave
-Performanca të veçanta, surpriza dhe aktivitete
-Live të këngëtarëve, DJ dhe bendeve të njohur në mbarë shqiptarinë dhe botën

Shitja e biletave do të njoftohet së shpejti.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).