Art & Kulturë

Brunch në Pëllumbas, çdo fundjavë

Komuniteti i fshatit Pellumbas tashme do te organizoje Brunch cdo fundjave. Keshtu qe te gjithe mund te bashkohen me ne ne fshat cdo fundjave (te shtunen dhe te djelen) per nje mengjes gjysheje. Vendet jane te kufizuara, keshtu qe mund te rezervoni ne 0685770739. Transporti niset nga Hotel Sheraton ne oren 9:00 dhe kushton 200lek per person. Kthimi eshte ne oren 13:00.
Ne fshat organizohen ture per ne shpelle cdo 1 ore. Mund te rezervoni turin kur te vini ne fshat.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).