Art & Kulturë

Another Wave – Ju kujtohet Soundwave 1 në Gjirin e vogel të Jalit në 2013?

Tre dite e nete magjike ne nje nga gjiret me fantastike te jugut, ju presin perseri per ti lene nje kujtim vertete pikant veres tuaj kete vit. Ekipi i EMT zbarkon ne gjirin e Jalit qe diten e hene ne daten 9 korrik duke e nisur aventuren dy jave para festes e duke i dhene gjalleri te gjithe plazhit. Aty do te hapet nje stacion ku do te jete zona chill out, do te kete info rreth festes, aventura, argetim, lojera, camping, zhytje, xhiro ne Gjirin e Gjipese, miq te rinj nga Shqiperia e nga shume vende te botes, por me e rendesishmja, muzika me e mire progressive nga dj shqiptare e te huaj,te cilat do ta kene shperthimin e tyre tre ditet e festivalit duke ju dhene adrenaline dhe kenaqesi pa fund.

#feelthewave #wave #soundwave #soundwavealbania #soundwave2018#emt– LINE-UP –

TIMIKA / SERBIA
https://www.mixcloud.com/timik
ANA MALO / MK

BALOSKI / MK

IVI ABAZI / AL / EMT

CUC / AL

EQUINOXX / AL / EMT

LILAC / KS

JUSTRAT / AL / EMT

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).