Art & Kulturë

VAGON

Rikthehet shfaqja e suksesshme “VAGON” me regji nga Naser Shatrolli nën interpretimin e aktorëve Neritan Liçaj dhe Altea Alushi.
❗️Ju ftojmë ditën e premte dhe të shtunë
📆datë 2 dhe 3 Shtator

⏰20:00

📍Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”.

Prev Post

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).