Art & Kulturë

Ja cila aktore do ta luajë rolin e kukullës barbie

Margot Robbie do të shkëlqejë si Barbie në filmin e ri rreth kukullës ikonë. Ylli i ‘The Wolf Of Wall Street’ dhe ‘Suicide Squad’ gjithashtu do jetë producente e projektit të madh, që do vijë si bashkëpunim midis studios së filmit të Hollywood, Warner Bros dhe prodhuesit të lodrave Mattel. 28-vjeçarja tha se ishte e […]

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).