Art & Kulturë

Street Food te Pazari i RI

Ne 100 vjetorin e Tiranes, si kryeqyteti i shqiptareve, TID Tirana i bashkohet festimeve me nje 🌮STREET FOOD fanstastik i cili do te mbushe Pazarin e Ri me shumellojshmeri gatimesh gjate gjithe dites! ✔️8 nga restorantet me te mire te zones behen bashke per te “Gatuar ne Pazar” 🤩

✔️The Home Social Club
✔️The Stephen Center
✔️Zgara Al Pazar
✔️Rozafa Restorant
✔️Pasticeri Luara
✔️Crepes and Juice New Bazaar
✔️Peshk i Eger Shengjini
✔️Kuzhine Tradicionale

Mos mungoni! đź“Ś11 Shkurt, ora 10:00 te Pazari i Ri

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).