Art & Kulturë

Rita Ora tundi Tiranën

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora dhuroi spektakël dhe emocione mbrëmjen e kësaj djeshme në sheshin “Skëndërbej”.

Atmosfera u ndez nën ritmet e muzikës dhe performancës së shkëlqyer të Rita Orës ndërsa sheshi ishte i populluar nga qytetarë dhe adhurues të këngëtares.

Edhe Rita kishte lyer flokët të kuqe, dhe për këtë kishte një arsye, që e tha vetë ajo.

“I kam flokët e kuqe se jam në Shqipëri”, tha Rita.

Super mbrëmje dje në shesh.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).