Art & Kulturë

RITA ORA

a e dini ? đŸ€©
Rita Ora vjen nĂ« TiranĂ« dhe Ă«shtĂ« gati tĂ« ndezi Sheshin SkĂ«nderbej đŸ”„đŸŽ†

📌Save the date ‌

6 Shtator në Sheshin Skënderbej ora 20:00 me Rita Orën në një koncert për të kërcyer dhe kënduar të gjithë së bashku

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).