Art & Kulturë

Rikthim në vitet ’90 tek Rogner

E enjtja e 15 shkurtit vjen më ndryshe se kurdoherë tjetër… Pas festës së Shën Valentit, një tjetër event ju pret për të festuar, e pse jo edhe për beqarët!

“Back to the 90s” është një festë homazh ndaj muzikës hit të viteve ’90, e cila e ka shoqëruar këtë brez përgjatë gjithë fëmijërisë së tyre.

Tek Rogner Hotel do të keni mundësinë që të ridëgjoni e kërceni disa nga hitet më të pëlqyera të këtyre viteve, duke selektuar vetëm muzikën më të mirë posaçërisht për ju.

Një natë speciale, që iu rikthen disa vite pas… Më 15 shkurt, ora 21:00.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).