Art & Kulturë

Reja Latin Party III

Mendon se mund të kërcesh?
“Reja Latin Party III” është eventi i radhës.

I/e vogël apo i/e madh, i/e martuar apo beqar/e, rëndësi ka të duash të kërcesh dhe eja në Re!
Nuk ka rëndësi nëse i di hapat e latineve apo ende jo, sepse instruktorët e “Via Latina” dhe “Zumba Fitness NS” do të të mësojnë kizomba, bachata, salsa apo zumba; në çift dhe në grup, prej muzikës më të mirë që Dj Moss luan!
Ti duhet vetëm të argëtohesh dhe të duash të mësosh, se çdo gjë tjetër, të bën të ndihesh si në Re…

28 Mars, ora 19:00, Para Galerisë Kombëtare

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).