Art & Kulturë

“Nuk të them dot lamtumirë”, djali i aktorit të ndjerë Rikard Ljarja prek me postimin e tij: Do kemi përjetësinë për bisedat tona

Djali i Rikard Ljarjas, aktorit të madh që u ndaj nga jeta pak ditë më parë, ka emocionuar me një status për të atin. Në rrjetet sociale, ai shprehet se nuk do të dontë kurrë që kjo ditë të vinte dhe se do të kenë përjetësinë për bisedat e tyre.

foto galeri

STATUSI I PLOTE
Drita e shprit tim u largua fizikish por kurr slargohesh dot nga mua,do jesh gjithmon me mua o ba o shpirt im o shoku im i vetem. S’do doja te shkruaja kurr per kte dit , jo kaq shpejt jo, m fal. Nuk te them lamtumir, do te them si cdo dit “Ciao Tado” , do takohemi e do kemi perjetesin per bisedat tona. Prehu ne paq o bab se drita e shpirtit tend eshte me mua.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).