Art & Kulturë

Magjia e iPhone 14 mbërrin në One Telecommunications!

Me datë 23 shtator 2022 ju ftojmë të eksploroni nga afër telefonin smart më të kërkuar në botë, iPhone 14 Pro dhe iPhone 14 Pro Max. Duke nisur nga kjo datë, One Telecommunications nis zyrtarisht shitjen në të gjithë rrjetin e dyqaneve, si rishitës i autorizuar nga Apple.

Mos mungoni në eventin e prezantimit nga afër me telefonin e ri, iPhone 14, përgjatë gjithë ditës së premte, më 23 shtator, tek dyqani ONE Myslym Shyri.  

Ejani dhe përjetoni nga afër zhvillimet më të avancuara teknologjike të një smartphone; provoni kameran fantastike 48 MP, me super zoom dhe me ndjeshmëri shumë më të lartë për foto edhe më të mira në dritë të ulët; përjetoni performancën e procesorit A16 Bionic, një revolucion në teknologjinë e telefonave smart që mundëson më shumë jetëgjatësi të baterisë; shihni nga afër ekranin 21% më të madh, me super retina XDR; provoni të xhironi një video në lëvizje, për të parë optimizimin e stabilitetit të subjektit që vendosni në fokus dhe më e rëndësishmja, nxitoni që të jeni JU të parët që do ta bëni tuajin, me çmimet më të mira, në dyqanet One Telecommunications.

Për klientët ONE japim mundësinë që ta kombinojnë edhe me planet ULTRA Unlimited për ta blerë përmes pagesave mujore.

Për të gjithë klientët që do të blejnë gjatë ditës së nesërme një prej modeleve iPhone 14 tek dyqanet ONE, do të përfitojnë edhe karikuesin origjinal Apple falas (kutia iPhone nuk përmban karikues).

Dita e nesërme është festë dedikuar telefonit smart më të famshëm në botë, ejani edhe ju të bëheni pjesë e kësaj feste.  

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).