Art & Kulturë

Korrik java 3

Nëse ke dëshirë të qeshësh, je djalë apo vajzë romantik/e, je i/e apasionuar pas misterit apo beson akoma në përralla, eja ҫdo ditë të javës në #OpenAirTirana!

😉Zgjidh filmin tënd të preferuar dhe shijo ҫdo moment me shoqërinë tënde…
Programi i javës së tretë:
👉E Hënë “Anger Management”
👉E Martë “Love & Other Drugs”
👉E Mërkurë “Dy gisht mjaltë”
👉E Enjte “The other woman”
👉E Premte “The Break Up”
👉E Shtunë “Me Before You”
👉E Dielë “Borëbardha” (shqip)

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).