Art & Kulturë

Kënga më e re e Rita Orës

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka paralajmëruar fansat e saj përmes Instagramit që shumë shpejt do ta lançojë këngën e re me titull, “How To Be Lonely”.

Kënga e cila është shkruar nga këngëtari Lewis Capaldi, do të jetë pjesë e albumit të ardhshëm të këngëtares. “How To Be Lonely” lançohet më 13 mars dhe besohet se do të shoqërohet edhe me videoklip.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).