Art & Kulturë

GECKO

Gecko,nje festival i muzikes elektronike i vendosur ne Shkoder.

Nje kombinim unik i natyres dhe ritmit,i cili ben bashke te apasionuarit e kesaj rryme.Adrenaline, e cila te transporton ne nje tjeter dimension.Gecko eshte nje moment!

Shijoje!

Bli bileten tende tani
www.gowild.al

Prev Post

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).