Art & Kulturë

Foto/ Ja si do të duket stadiumi i ri!

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar ditën e soteme disa foto nga stadiumi i ri Kombëtar i sapo rindërtuar në kryeqytet.

“Air Albania Stadium” duket se ka marrë edhe dorën e fundit të përgatitjeve, ndërsa pritet të hapet për ndeshjen Shqipëri-Francë që do të luhet të dielën më 17 Nëntor.

arena kombetare

arena kombetare26

arena kombetare24

arena kombetare22arena kombetare20

arena kombetare17Dhomat e zhveshjeve, Arena Kombetare

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).