Art & Kulturë

FEST 61

Të gjithë qytetarët që dëshirojnë të shijojnë live netët e muzikës së Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, kanë mundësi të blejnë biletat online ose fizikisht në sportele.

Shitja e biletave ka nisur për të katërta netët magjike që pritet të sjellë muzika e lehtë shqiptare, ku qytetarët do të mund t’i blejnë online me një klik larg në www.myticket.al ose mund të drejtohen fizikisht në agjencitë Unionnet-WesternUnion apo sportelin pranë Pallatit të Kongreseve.

🤳Artikullin e plotë mund ta lexoni duke klikuar linkun në story

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).