Art & Kulturë

Era Istrefi imazhi i Guess

Përveç sukseseve në muzikë artistja kosovare Era Istrefi ka filluar me kontrata të reja duke u bërë kështu pjesë e firmave të njohura.
Mbrëmë ajo lansoi koleksionin e saj të parë të llaqeve për thonj për të vazhduar sot me reklamën për firmën e njohur Guess.

Video e plotë ku Era Istrefi shihet duke pozuar për markën e njohur të rrobave “Guess” sapo është lansuar .
Në këtë video Era shihet duke pozuar për firmën e njohur nën tingujt e këngës “Redrum”.

Ajo është shprehur për ‘Nylon’ se është e vetmja shqiptare që ka shkruar këngë shqip dhe ka arritur të shpërndahet gjithandej.

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).