Art & Kulturë

Dua Lipa e mrekullueshme në kopertinën e Vogue Me

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka pozuar për revistën kineze “Vogue me”.

Dua në këtë set të ri fotografik shfaqet mjaft e veçantë. Ajo ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët e saj për realizimin e kësaj kopertine.

“Faleminderit Vogue Me, që më kishit në kopertinë, faleminderit për përkrahjen”, ka shkruar ajo.

https://www.instagram.com/p/BxhGn8tFMQy/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BxhG6v-Fa2k/?utm_source=ig_embed

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).