Art & Kulturë

ABBA

Mamma Mia, are you a Dancing Queen? 💃
Sillni miqtĂ« tuaj pĂ«r tĂ« vallĂ«zuar dhe kĂ«nduar gjatĂ« njĂ« nate ku sundojnĂ« ABBA-t, me muzikĂ« tĂ« performuar “live” nga banda suedeze “Vision”, qĂ« kĂ«ndon nĂ« nderim tĂ« ABBA-ve.
Kemi një mesazh shumë special për Tiranën dhe të gjithë fansat e ABBA-ve nga Björn Ulvaeus, një nga anëtarët e grupit ABBA.

Shfaqja fillon nĂ« orĂ«n 20:00! đŸ„ł
Hyrja falas.

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).