Art & Kulturë

“A ma fal”, kënga e re e Young Zerkas (VIDEO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka, ka publikuar projektin e ri me titull “A ma fal”.

“A ma fal” është produkt i Big Bang, që është kujdesur edhe për muzikën.
Për tekstin është kujdesur vet këngëtari, ndërsa për videon “PRO Video”.

 

Leave a reply

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).