Art & Kulturë

Tetor
12 E enjte

SHQIPERI – ÇEKI

E enjte, 12 Tetor, 2023 (8:45 pm - 11:45 pm)

Përshkrimi

12 Tetor – 12 orë FESTË 🇦🇱❤️🦅❤️🇦🇱

Të gjithë, në sheshin “Skënderbej”📍, për të mbështetur kombëtaren kuqezi! 🇦🇱⚽️🇨🇿

Momentet më të bukura të kombëtares ndër vite, muzikë, energji shpërthyese, ndeshja dhe pse jo edhe FESTA E FITORES! 🤞🏼🎉🤞🏼🎉

Kalendar eventesh

E enjte, 12 Tetor, 2023

8:45 pm - 11:45 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).