Art & Kulturë

Korrik
14 E premte

3X3 Shkodra

E premte, 14 Korrik, 2023 - E diel, 16 Korrik, 2023 (6:00 pm - 10:30 pm)

Përshkrimi

Bashkia Shkodër në bashkëpunim me 3x3albania dhe Federatën Shqiptare të Basketbollit organizon aktivitetin ndërkombëtar #3x3Shkodra 🏀 në datat 14-15-16 korrik në 📍 sheshin qendror të Shirokës.

Duke filluar nga ora 🕧 18:00 do keni mundësinë të ndiqni ndeshjet e turneut dhe të shijoni spektaklin deri në orën 22:00 buzë liqenit.

Kjo fundjavë është në Shirokë. Shihemi aty 😉

Kalendar eventesh

E premte, 14 Korrik, 2023 - E diel, 16 Korrik, 2023

6:00 pm - 10:30 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).