Art & Kulturë

Tetor
25 E mërkurë

THELONIOUS

E mërkurë, 25 Tetor, 2023 (8:00 pm - 10:00 pm)

PĂ«rshkrimi

đŸŽ·Jazz-i i tĂ« mĂ«rkurave nĂ« TKOB kĂ«saj radhe do tĂ« vijojĂ« me THELONIOUS!

📅 25 Tetor 2023
⌚ 20:00
📍 Teatri KombĂ«tar i Operas dhe Baletit, TiranĂ«

Kalendar eventesh

E mërkurë, 25 Tetor, 2023

8:00 pm - 10:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).