Art & Kulturë

Shkurt
22 E enjte

THE MILK SNATCHERS

E enjte, 22 Shkurt, 2024 (8:00 pm - 11:00 pm)

Përshkrimi

22.02.2024 | 20:00
The Milk Snatchers – Koncert / Showcase Ks #16
The Milk Snatchers është një bend i krijuar në kohën e pandemisë nga muzikantët Donat Vatoci, Lek Morina, Viola Recaj, Granit Havolli dhe Jon Shala.
Fillimisht kanë krijuar muzikë në garazhet e Dardanisë dhe më tutje e panë si nevojë të performonin live duke sjellë për audiencën EP e tyre të parë!

Hyrja e lirë.

Kalendar eventesh

E enjte, 22 Shkurt, 2024

8:00 pm - 11:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).