Art & Kulturë

Shtator
16 E shtunë

ROZA DHE FATI

E shtunë, 16 Shtator, 2023 - E diel, 17 Shtator, 2023 (12:00 am - 7:00 pm)

Përshkrimi

Ejani të gëzojmë së bashku ! 😍✨

Sezoni i ri filloi dhe bashkë me të edhe shfaqjet që ju kënaqeni aq shumë. Premiera e surpriza plot ju presin në vazhdim por sezoni nis me shfaqjen më të re të tij, “Roza dhe Fati”, shfaqje e cila flet për një legjendë sa të bukur po aq dhe emocionuese.
Ju presim fëmijë të takohemi tashmë çdo fundjavë duke filluar nga datat 16 deri më 17 Shtator. 
 
 
 
 
 

Kalendar eventesh

E shtunë, 16 Shtator, 2023 - E diel, 17 Shtator, 2023

12:00 am - 7:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).