Art & Kulturë

Gusht
19 E shtunë

Porto Palermo Festival

E shtunë, 19 Gusht, 2023 (9:00 pm - 12:00 am)
Shëtitorja

Përshkrimi

Porto Palermo Festival sjell një mbrëmje jashtë mureve të Kalasë!
Olen Cesari së bashku me International Clandestine Orchestra, me të ftuar specialë Marsela Çibukaj dhe Dren Abazi e me performancat e Gaz Paja vijnë për publikun në shëtitoren e Himarës!
Plot surpriza ju presin të shtunën 📅19 Gusht!

⏰ 21:00
📍Shëtitorja Himarë

Kalendar eventesh

E shtunë, 19 Gusht, 2023

9:00 pm - 12:00 am  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).