Art & Kulturë

Prill
05 E premte

LAS VEGAS MAGIC FESTIVAL

E premte, 5 Prill, 2024 - E diel, 7 Prill, 2024 (3:00 pm - 9:00 pm)

Përshkrimi

GATI për EKSPERIENCËN më të veçantë të vitit‼️

Las Vegas Magic Festival bën pjesë Tiranën në turin e tij EUROPIAN, 🪄🥰 një festival magjie i cili ju premton se do të hyni në një botë utopike iluzionesh dhe magjie, të cilat do t’ju lënë pa fjalë. 😲🪄😍

Një shfaqje për të gjithë, 😃 duke filluar nga të rinjtë e deri te familja, 🤗 ku do të zbuloni kufijtë e mitikes, artit, iluzionit dhe realitetit. Ndiqni momente magjike dhe të pabesueshme që tejkalojnë çdo ligj fizike apo logjike. 🤯🚁😍

📆 5 – 6 – 7 Prill 2024
📍 Pallati Kongreseve, Tirana

Kalendar eventesh

E premte, 5 Prill, 2024 - E diel, 7 Prill, 2024

3:00 pm - 9:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).