Art & Kulturë

Maj
20 E shtunë

Koncert i Kantautorit Mihallaq Andrea

E shtunë, 20 Maj, 2023 (7:00 pm - 10:00 pm)

PĂ«rshkrimi

đŸ”žïžKONCERT RECITAL I KANTAUTORIT đŸŽ¶MIHALLAQ ANDREAđŸŽ¶
-Mjeshtër i Madh-

📍Produksioni i shumĂ«pritur i njĂ« prej figurave mĂ« tĂ« dashura tĂ« Korçës.
Artisti i cili gjithĂ« jetĂ«n i’a kushtoi krejtĂ«sisht muzikĂ«s korçare e vecanĂ«risht serenatave, pĂ«r t’u bĂ«rĂ« mĂ« pas me zĂ«rin e tij tĂ« Ă«mbĂ«l, melodioz dhe krejtĂ«sisht tĂ« vecantĂ«, pjesĂ« e pandarĂ« e serenatave nĂ« Korçë.
Krijimet e tij u bënë hite dhe këndoheshin kudo, ashtu si sot.
📍Ai sjell pĂ«r ju kĂ«ngĂ«t hite , nĂ« njĂ« version tĂ« ri , bashke me” All in Band” dhe shume instrumentistĂ« e vokalistĂ« pĂ«r njĂ« natĂ« tĂ« paharruar.

🗓Dt. 2ïžâƒŁ0ïžâƒŁ Maj
🕖Ora 1ïžâƒŁ9ïžâƒŁ- 0ïžâƒŁ0ïžâƒŁ
Teatri A.Z.Çajupi

Kalendar eventesh

E shtunë, 20 Maj, 2023

7:00 pm - 10:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

Taxonomies

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).