Art & Kulturë

Gusht
18 E premte

Gusht e n’Fest

E premte, 18 Gusht, 2023 - E diel, 20 Gusht, 2023 (12:00 am - 12:00 am)

Përshkrimi

📢 4 ditë të paharrueshme në Gramsh❤️ mes aktivitetesh të shumta artistike, kulturore dhe sportive si hiking🥾, kayak🚣🏻‍♀️, muzikë🎶, dance💃, makinat “Retro”🚗, parada e motorrave🏍️, grupi i çiklistëve “Dyrrotakët”🚵‍♀️, grupi akrobatëve🎪, panairi i kulinarisë👩‍🍳 dhe artizanëve🎨 si dhe këndeve argëtuese për fëmijë dhe të rinj si teatri i kukullave🎭, kinemaja verore📽️, grupi i animatorëve nga Tirana dhe Italia🤹‍♀️🤹🏻, këndi i pikturës🎨 dhe shumë e shumë surpriza të tjera që do ti zbuloni nga data 17-20 gusht!

Kalendar eventesh

E premte, 18 Gusht, 2023 - E diel, 20 Gusht, 2023

12:00 am - 12:00 am  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

Taxonomies

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).