Art & Kulturë

Dhjetor
21 E enjte

DREN ABAZI & ZIG ZAG ORCHESTRA

E enjte, 21 Dhjetor, 2023 (9:00 pm - 11:45 pm)

PĂ«rshkrimi

Live Concert tek Kalaja e Tiranës
Dren Abazi & Zig Zag Orchestra
@drenabazi

📅 21 Dhjetor
⌚ 21:00

Kalendar eventesh

E enjte, 21 Dhjetor, 2023

9:00 pm - 11:45 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).