Art & Kulturë

Tetor
28 E shtunë

ARTS & CRAFTS

E shtunë, 28 Tetor, 2023 (9:00 am - 7:00 pm)

PĂ«rshkrimi

Arts & Crafts tek Automotive Fair Albania 🎨!

🗓️ 27 – 29 Tetor 2023
📍 Pallati i Kongreseve, Tiranë

Kalendar eventesh

E shtunë, 28 Tetor, 2023

9:00 am - 7:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).