Art & Kulturë

Dhjetor
06 E mërkurë

ZOT

E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023 (6:00 pm - 8:00 pm)

Përshkrimi

Z O T 

– 6 Djetor | Ora 18:00
– Salla Black Box Universiteti i Arteve.
(HYRJA E LIRE)

• Autor: Woody Allen
• Regjia: Flobensa Bezati

• Aktorë: Roerd Toçe, Theodhora Dhimo, Kevin Rrapaj, Brendi Bega, Sinan Lila

• Skenografi/Kostumografi: Albi Bollguri
• Kompozitor: Rafael Marinaj

• Një autor dhe nje aktor janë në kërkim të një finale për veprën e tyre. Gjatë përpjekjeve ndeshen më nje sërë personazhesh që i ndihmojnë (ose jo) në rrugëtimin e tyre.

Kalendar eventesh

E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

6:00 pm - 8:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).