Art & Kulturë

Tetor
29 E diel

PANAIRI I LODRAVE TE KALAJA

E diel, 29 Tetor, 2023 (10:00 am - 1:00 pm)

PĂ«rshkrimi

Panairi i Lodrave te Kalaja

📅 29 Tetor 2023
⌚ 10:00 – 13:00
📍 Kalaja e TiranĂ«s

Kalendar eventesh

E diel, 29 Tetor, 2023

10:00 am - 1:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).