Art & Kulturë

Maj
17 E mërkurë

Nata e Kitares

E mërkurë, 17 Maj, 2023 - E enjte, 18 Maj, 2023 (1:00 pm - 2:00 pm)

Përshkrimi

Duke ju uruar një të djelë të bukur ju kujtojmë aktivitete e javës që vjen në Stinën Koncertore Pranverë 2023:
16, 17, 18 maj ora 13:00 Workshop me pianisten Melissa Zagonjari, “Artisti i shekullit XXI” salla “Çesk Zadeja”
17 maj ora 19:00 Nata e kitarës,
18 maj ora 19:00 Orkestra e 🎻 e Universitetit të Arteve drejtuar nga Prof. Arben Llozi
Na ndiqni! 🎶#stinakoncertore2023

Kalendar eventesh
Zgjidh një datë për të rezervuar eventin

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).