Art & Kulturë

Shtator
28 E enjte

HORROR NIGHT

E enjte, 28 Shtator, 2023 (8:00 pm - 10:00 pm)

Përshkrimi

Me 28 shtator, ora 20:00 do organizohet #HorrorNight në Cineplexx TEG & QTU, për filmin “Saw X” 😱

John Kramer, i dëshpëruar për një kurë për kancerin e tij, zbulon se shpresa e vetme e tij për të mbijetuar është një mashtrim. 😱

Për orare dhe rezervime 📲 www.cineplexx.al

Kalendar eventesh

E enjte, 28 Shtator, 2023

8:00 pm - 10:00 pm  
Closed

Politika e rimbursimit

Cancel booking before 0 days

InfoKult jep informacion 360 gradë për të kaluar kohën e lirë sa i takon artit, kulturës dhe turizmit (në kuptimin e destinacioneve turistike).